ELANEE Nipple balm balzams krūšu galu kopšanai, 30 ml

ELANEE Nipple balm balzams krūšu galu kopšanai, 30 ml
€ 9.95

ELANEE balzams paredzēts krūšu galu kopšanai grūtniecēm un barojošām sievietēm.

Daudzām māmiņām vislielākais prieks ir bērna barošana ar krūti. Bet pirmajās nedēļās barojošās mātes bieži cieš no sāpīgiem, sausiem un sasprēgājušiem krūšu galiem. ELANEE krūšu galu balzams nomierina sāpošo ādu.

Tīras, dabīgas sastāvdaļas un E vitamīns bloķē mitrumu un palīdz atjaunot ādu. Augstas kvalitātes lanolīns nomierina krūšu galus, un pievienotā saulespuķu eļļa padara balzamu brīnišķīgi zīdainu. Svētība sāpošajiem sprauslām!

Grūtnieces var izmantot ELANEE krūšu galu balzamu, lai palīdzētu novērst sāpošus krūšu galus. Turklāt sastāvdaļas ir tik tīras un dabiskas, ka pirms zīdīšanas balzams nav jānomazgā. 

Palīdz sagatavot krūšu galus papildu stresam grūtniecības laikā. Zīdīšanas laikā rūpējas par brūcēm un saplaisājušiem krūšu galiem. Lietojiet kad vien nepieciešams. Pirms zīdīšanas tas nav jānomazgā. To var izmantot arī sausām un kairinātām ādas vietām vai kā lūpu balzamu.

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu