Kinezioloģiskais teips Dittmann - melns

Kinezioloģiskais teips Dittmann - melns
€ 9.99

Dittmann kinezioloģiskais teips

 

Tas sastāv no elastīga 90% kokvilnas auduma, 10% elastāna un akrila līmes, kura ir draudzīga ādai un neizraisa alerģiju . Tas ir gaisa caurlaidīgs, ūdens izturīgs, nesatur lateksu. Teipa biezums un svars ir līdzīgs cilvēka ādai. Tas nodrošina lielisku saķeri ar ādu un turās no 5 līdz pat 10 dienām, (tas atkarīgs no ādas īpatnībām, mazgāšanās biežuma u.c.)

Lietošana un iedarbība:

  Teipa iedarbība ir tā mehāniskajai iedarbībai, kad tas ir uzlīmēts uz ādas. Teipu ārstnieciskais efekts ir pierādīts uz zinātniski pamatots. Ir vairākas teipa uzlikšanas tehnikas, kas nodrošina vēlamo efektu. Teipu krāsām ir vairāk psiholoģiska un asociatīva iedarbība ( zils –nomierina, atvēsina, rozā – silda u.t.t.).

Šo metodi izmanto sāpju gadījumā, iekaisumu mazināšanai, hipotonisku muskuļu stimulēšanai vai atslābināšanai, muskuļu aizsardzībai pret pārslodzi, locītavu aizsardzībai vai korekcijai, stājas koriģēšanai, limfas tūskas un asins izplūdumu mazināšanai, gaidību laikā un pēcdzemdību periodā.

 Izmērs:
5 cm x 5m

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu