Peppa Pig Peppa`s Wood Play Family Home cūciņas Peppas atveramā koka ģimenes māja

Peppa Pig Peppa`s Wood Play Family Home cūciņas Peppas atveramā koka ģimenes māja
€ 49.95

Peppa Pig koka rotaļlietas ir izgatavotas no izcilas kvalitātes, izturīga un ilgtspējīga koka ar uzmanību piesaistošu un krāsainu dizainu. Šī jautrā sērija ir izstrādāta jaunajiem cūciņas Peppas faniem, un tās mērķis ir stimulēt bērna iztēli spēles laikā.

Atveriet cūciņas Peppas koka ģimenes māju, un jūsu mazie atklās, ka daudzās istabās un dārza zonā ir daudz jautrības! Māja iedvesmo iztēli spēlēm, ļaujot attīstīt stāstīšanas prasmes, vienlaikus izklaidējoties!

Mājā ietilpst 1 cūciņas Peppas koka figūriņa un koka mēbeles -  vanna, cepeškrāsns, ledusskapis, TV un sola sēdeklis. Iekļauti arī 2 galdiņi, kurus var apgriezt otrādi un izmantot kā gultiņas, mazie var pat sakraut tos, veidojot divstāvu gultas. Cūciņas Peppas figūriņai ir “drop n play” kājas, lai to varētu viegli ievietot sola sēdeklī, lai veicinātu roku un acu koordināciju. Figūra ir arī pielāgota jebkuram Peppa Pig koka transportlīdzeklim vai rotaļu komplektam, lai mazie varētu radīt nebeidzamus piedzīvojumus ar pārējām šīs sērijas rotaļlietām.

Kad rotaļāšanās laiks ir beidzies, viss tiek salikts atpakaļ un uzglabāts iekšā mājiņā, ko var aizvērt ciet.

Izgatavots no videi nekaitīga FSC koka un piemērots bērniem no 2 gadu vecuma.


Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu