Atmiņu spēle Memo Zoo

Atmiņu spēle Memo Zoo
€ 16.95

Little Dutch piedāvā mūsdienīgus bērnistabas priekšmetus, aksesuārus un rotaļlietas zīdaiņiem un bērniem. Little Dutch produkti ir ne tikai funkcionāli, bet arī droši un ļoti kvalitatīvi. Viņu misija ir dot ieguldījumu svarīgos bērna dzīves pirmajos gados, ražojot priekšmetus, kas piedāvā gan siltumu, gan komfortu mazajiem, kā arī rotaļīgas un izglītojošas rotaļlietas, lai atbalstītu bērnus dažādos viņu attīstības posmos. Mūsdienu dizains pievilina bērna iztēli, kas savukārt garantē vairākas stundas ilgu izklaidi.

Atmiņu spēle. Šo Little Dutch atmiņu spēli, kurā piedalās krāsainie zoodārza dzīvnieki, var spēlēt viens vai vairāki spēlētāji. Katrā kartītē ir jautri uzzīmēts zooloģiskā dārza dzīvnieks. Jūsu bērns ne tikai iepazīst dzīvniekus, bet arī trenē atmiņu un spēles laikā apgūst tādas svarīgas prasmes kā koncentrēšanās spējas.

Visi Little Dutch produkti ir izgatavoti no kvalitatīva koka - visas izmantotās krāsas ir pārbaudītas un nerada alerģiju.

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu